Reference

Velice příjemní majitelé a jednání, krásné ubytování, čistota, nádherné prostředí! Moc se nám s rodinou líbilo!

Petra D.

14.7.2023

Byt je skvělý, opravdu se mi tam líbilo. Děti milovaly spaní ve vyšším patře a celkově měl byt vše, co jsme potřebovali. A umístění bylo skvělé. Existuje spousta restaurací a super cool hřiště pro děti.

Pavlína L., Praha

28.5.2023

Příjemné prostředí, síť v v okně proti hmyzu, čistota a vybavení pokoje. Malý, ale dostačující pokoj, nefungovala ventilace na toaletě.

Marcel P.

28.8.2022

Moc děkujeme za krásně vybavený a čistý apartmán. Pro rodiny s malými dětmi úplně ideální poloha - hned vedle nádherné hřiště, zámecký park a všude do Jeseníků kousek.

Nela F.

23.7.2022

Super vybavený, čistý, útulný apartmánek. Škoda, že jsme neměly více dovolené. Možná by se hodily žaluzie do oken pro děti spící po obídku :). Ale i bez nich super! Děkujeme za krásnou dovolenou.

Zuzana K. s dcerama a maminkou

8.3.2022

Příjemný a čistý apartmán, bohatě vybavený. Pan majitel milý a vstřícný. Byli jsme zde spokojení a rádi doporučejeme :)

Kateřina J.

10.10.2021

Ubytování v krásném prostředí, dobře vybavený, pohodlný apartmán s nadprůměrnou čistotou.

Miroslava M., Ostrava

15.5.2021

Rádi doporučujeme k příjemné dovolené v malebné obci Loučná.Jedná se o moderní, plně vybavený útulný mezonet,umístěn na strategicky výhodném místě, naproti zámku a jeho nádherné zahradě, poblíž velkého dětského hřiště Kociánov, vlakové zastávky, plně vybavené samoobsluhy a součástí domu je i restaurace Fara. Výborná dostupnost do blízkých ski areálů Kouty, Kareš, Červenohorské sedlo, Přemyslov a další, i termálních lázní Velké Losiny. Děkujeme milým majitelům!

Veronika a Milan s dětmi

20.1.2019

Apartmán je krásný, nový, útulný a dobře vybavený. Majitelé jsou moc ochotní a vstřícní, rádi poradí kam vyrazit. Okolí je nádherné a z apartmánu je na všechny strany kousek, takže je z čeho vybírat. Byli jsme na 3 dny a určitě pojedeme znovu. Děkujeme

Beáta B.

26.9.2018

Po příjemné domluvě s ochotnými majiteli na nás čekal krásný a čistý apartmán, kde jsme strávili pár dní v blízkosti Jeseníků. Majitelé nám poradili i místa, která bychom měli navštívit. Určitě doporučuji.

Helena R.

1.8.2018

Výborné ubytování, zvažujeme navštívit v srpnu ještě jednou s dětma. 

David G., Vratimov

10.7.2018